Architekt Łódź

Architekt ŁódźArchitekt

Budowa domów, budynków użyteczności publicznej czy pomieszczeń przemysłowych jest warunkiem rozwoju każdej miejscowości. W Łodzi i okolicach powstaje każdego roku wiele nowych miejsc, osiedli mieszkalnych, biurowców i hoteli. Poza tym stare budynki są adaptowane do nowych celów, ulepszane, remontowane. Wszędzie tam gdzie potrzebna jest pomoc i porada architekta mogę zaoferować usługi Autorskiej Pracowni Architektonicznej.

Domy jednorodzinne

Coraz więcej osób ucieka z miasta i szuka sposobu na niedrogie, wygodne życie bliżej natury. Autorska Pracownia Architektoniczna zapewnia projekty i doradztwo dla klientów zainteresowanych standardowymi domami jednorodzinnymi jak i bardziej nietypowymi projektami. Na stronie można znaleźć wiele przykładów ciekawych rozwiązań z naszej pracowni. W razie czego służę też doradztwem w tym zakresie.

Domy wielorodzinne i budynki użyteczności publicznej

Szczególnie ważne w przypadku większych budynków użytkowych jest dobrze przemyślenie funkcjonalności i kosztu budowy, jak również przewidywanych kosztów eksploatacji. W pracowni powstał niejeden ciekawy projekt z zakresu budownictwa wielorodzinnego i użyteczności publicznej. Zachęcam do zapoznania się z prezentacjami projektów m.in. Osiedla Młodych, osiedla przy ul. Brzezińskiej czy Hotelu w Bełchatowie oraz wielu innych.

Projekty wnętrz i przebudowy obiektów

Pracownia zajmuje się też projektowaniem wnętrz (wizualizacje dostępne na stronie) i przebudową istniejących już obiektów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowując optymalne rozwiązania urbanistyczne, korzystając z najnowszych trendów i osiągnięć architektury.

Tradycja, nowoczesność, innowacje

Długoletnie doświadczenie w tworzeniu projektów architektonicznych i urbanistycznych sprawia, że jesteśmy wszechstronni. Możemy zrealizować projekty z zastosowaniem wszystkich tradycyjnych wytycznych i materiałów, łącząc tradycję z nowoczesnością albo korzystając jedynie z najnowszych osiągnięć i niekonwencjonalnych rozwiązań.

O szczegółach pracy Autorskiej Pracowni możecie się państwo dowiedzieć przeglądając projekty i nawiązując kontakt ze mną – właścicielem firmy. Zachęcam do kontaktu deweloperów i indywidualnych zleceniodawców.