28 listopada 2013

Oferta pracowni

Oferujemy projekty z zakresu:

  • budownictwo jednorodzinne
  • budownictwo wielorodzinne
  • obiekty użyteczności publicznej
  • obiekty przemysłowe i gospodarcze
  • rozwiązania urbanistyczne przestrzeni prywatnych i publicznych
  • przebudowy, rozbudowy i adaptacje wszelkich obiektów
  • projekty wnętrz mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej i inne
  • porady w pełnym zakresie, wraz z wyborem materiałów i pomocy w ich zakupie

Budowa domu

Budowa domu wymaga wielu szczegółowych planów i przemyśleń dotyczących lokalizacji, wielkości budynku oraz jego wyposażenia. Dbałość o najmniejsze szczegóły jest gwarancją stworzenia idealnego miejsca, które zapewni komfort użytkowania wszystkim mieszkańcom. Zastosowanie najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów zagwarantuje nie tylko wyjątkowy efekt wizualny, ale także da nam pewność, że wszystkie elementy będą trwałe i posłużą domownikom przez długie lata.

Autorska Pracownia Architektury z Łodzi to miejsce, w którym można uzyskać wiele profesjonalnych porad dotyczących zarówno budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego, jak i budowy obiektów użyteczności publicznej. Poszukują Państwo ciekawych pomysłów? Interesuje Was użycie niestandardowych surowców oraz uzyskanie efektu, który wprawi wszystkich w zachyt? Warto rozważyć nawiązanie współpracy z doświadczonym architektem – wszyscy mieszkańcy Łodzi i okolic mogą liczyć na rzetelne wsparcie w kwestiach wyboru i zakupu materiałów budowlanych dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Pomoc specjalisty z pewnością ułatwi Państwu decyzję o budowie wymarzonego domu – wieloletnie doświadczenie architekta daje gwarancję znajomości najnowszych technik stosowanych w branży. Wybór materiałów, mających służyć do budowy i wykończenia domu to trudna decyzja i inwestycja na długie lata – pracujący dla nas architekci posiadają szeroką wiedzę na temat miejsc, w któych można nabyć materiały budowlane renomowanych firm w korzystnych cenach. Chcąc, aby dom jednorodzinny posiadał różnego rodzaju ułatwiające życie mieszkańców udogodnienia, można poprosić architekta o przedstawienie najnowocześniejszych, dostępnych na rynku budowlanym rozwiązań. Autorska Pracownia Architektury z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych oraz firm – staramy się, aby porady architekta stanowiły podstawę do zrealizowania w pełni satysfakcjonującego przedsięwzięcia.

Budownictwo jednorodzinne

Decydując się na budowę domu jednorodzinnego należy zadbać o to, aby wybrany projekt był jak najbardziej funkcjonalny i odpowiadający naszym potrzebom. Idealne dopasowanie ilości pomieszczeń i ich rozkładu sprawi, że przebywanie w budynku stanie się samą przyjemnością. Istnieje ogromna ilość projektów domów jednorodzinnych, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto prześledzić różnego rodzaju wizualizacje i obejrzeć gotowe, już zrealizowane zlecenia – w ten sposób przekonają się Państwo, na jaki efekt końcowy mogą liczyć. Autorska Pracownia Architektury z Łodzi zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych, dopracowanych w każdym calu projektów budowlanych na każdą kieszeń. Podchodzimy indywidualnie do każego klienta, a nasze projekty spełniają wszelkie niezbędne normy. Jeżeli interesuje Państwa projekt domu jednorodzinnego wykonanego przez naszego architekta – zachęcamy do przejrzenia wizualizacji i rzutów zamieszczonych w galerii projektów na naszej stronie internetowej. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń na terenie Łodzi, a nasz architekt zawsze dba o to, aby jak najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. Oferta obejmuje zarówno indywidualne, uszyte idealnie na miarę projekty domów, jak również prace z zakresu przebudowy już istniejących budynków i inne rozwiązania urbanistyczne. Budownictwo jednorodzinne to dziedzina, w której jesteśmy ekspertami – zapewniamy, że oferowane przez nas projekty są perfekcyjnie dopracowane i usatysfakcjonują wszystkich klientów. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim zakresem naszej oferty oraz do kontaktu z naszym architektem. Siedziba Autorskiej pracowni znajduje się w Łodzi, ale obsługujemy także osoby z innych regionów Polski – zapewniamy krótkie terminy oczekiwania oraz niewygórowane, konkurencyjne ceny usług.

Zamierzasz wkrótce spełnić marzenie swojego życia i wybudować dom – pomożemy Ci w całym procesie inwestycyjnym.

Posiadasz już działkę ? Dowiedz się czy na terenie, na którym znajduje się Twoja działka obowiazuje Miesjcowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).
Jeżeli tak, wystąp do właściwego urzedu o wypis i wyrys z MPZP. Jeżeli nie, należy złożyć wniosek o wydanie Warunków Zabudowy dla Twojej działki.
Możesz złożyć taki wniosek sam lub zlecić go naszej pracowni. Przygotujemy i złożymy wniosek w Twoim imieniu, uwzględniając wszystkie Twoje potrzeby.

Wystapimy o warunki techniczne dostawy mediów. Zlecimy przygotowanie mapy do celów projektowych oraz badań geologicznych gruntu.

Z wydanym wypisem i wyrysem z MPZP lub Warunkami Zabudowy zgłoś się do nas. To my zajmiemy się resztą formalności.

Ustalimy, jaki dom idealnie bedzie odpowiadał potrzebą Twojej rodziny. Dobierzemy wielkość i strukturę materiałów do Twoich możliwości.
Przygotujemy koncepcję budynku zgodnie z otrzymanymi dokumentami. Przedstawimy ją Twojej rodzinie w formie spaceru po wymarzonym domu.
Po zaakceptowaniu koncepcji wykonamy wielobranżowy projekt budowlany. Przygotujemy wniosek o pozwolenie na budowę i złożymy go we właściwym urzędzie.

Po skutecznym uzyskaniu pozwolenia na budowę doradzimy wybór ekip wykonawczych. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami.
W każdym wypadku możemy zaprezentować jakość wykonywanych robót na ukończonych obiektach.

Na Twoje życzenie możemy sprawować nadzór autorski nad budową, gwarantując zgodność wykonywanych prac z założeniami projektowymi.

Reasumując, zlecając nam prowadzenie całego procesu inwestycyjnego, gwarantujesz sobie tak zwany “święty spokój”, czekając tylko na realizację swoich marzeń.

Dla deweloperów

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich Deweloperów, a także inwestorów budujących osiedla, zarówno budynków jedno, jak i wielorodzinnych.

Nasze doświadczenie gwarantuje Państwu bezproblemową współpracę na każdym etapie inwestycji, którą zaopiekujemy się, począwszy od wyboru działki, na nadzorze autorskim w trakcie budowy skończywszy.

Współpraca z najlepszymi branżowcami w zakresie projektów konstrukcji, instalacji wod-kan, instalacji C.O., instalacji IT, a także wentylacji i klimatyzacji, oraz instalacji elektrycznych, zaoowcuje profesjonalnie przygotowaną dokumentacją zarówno na etapie projektu budowlanego, jak i wykonawczego.

Wykonamy dla Państwa w pełni profesjonalne projekty kompleksowo i w umiarkowanych cenach.

Zawsze dokładamy starań, aby kontakt z nowym partnerem – inwestorem był tylko początkiem stałej współpracy. Zależy nam na najwyższej jakości usług.

Zapraszamy do spotkań osobistych z nami, będziemy mogli bardziej szczegółowo przedstawić zalety współdziałania z naszą pracownią.