28 listopada 2013

O nas

Autorska Pracownia Architektoniczna – Wojciech Sarnowiak

Budowa domu wymaga wielu szczegółowych planów i przemyśleń dotyczących lokalizacji, wielkości budynku oraz jego wyposażenia.
Dbałość o najmniejsze szczegóły jest gwarancją stworzenia idealnego miejsca, które zapewni komfort użytkowania wszystkim mieszkańcom.
Zastosowanie najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów zagwarantuje nie tylko wyjątkowy efekt wizualny, ale także da nam pewność, że wszystkie elementy będą trwałe i posłużą domownikom przez długie lata. Autorska Pracownia Architektury z Łodzi to miejsce, w którym można uzyskać wiele profesjonalnych porad dotyczących zarówno budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego, jak i budowy obiektów użyteczności publicznej.
Poszukują Państwo ciekawych pomysłów? Interesuje Was użycie niestandardowych surowców oraz uzyskanie efektu, który wprawi wszystkich w zachyt? Warto rozważyć nawiązanie współpracy z doświadczonym architektem. Wszyscy mieszkańcy Łodzi i okolic mogą liczyć
na rzetelne wsparcie w kwestiach wyboru i zakupu materiałów budowlanych dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Pomoc specjalisty z pewnością ułatwi Państwu decyzję o budowie wymarzonego domu – wieloletnie doświadczenie architekta daje gwarancję znajomości najnowszych technik stosowanych w branży.
Wybór materiałów, mających służyć do budowy i wykończenia domu to trudna decyzja i inwestycja na długie lata – pracujący dla nas architekci posiadają szeroką wiedzę na temat miejsc, w któych można nabyć materiały budowlane renomowanych firm w korzystnych cenach.
Chcąc, aby dom jednorodzinny posiadał różnego rodzaju ułatwiające życie mieszkańców udogodnienia, można poprosić architekta o przedstawienie najnowocześniejszych, dostępnych na rynku budowlanym rozwiązań. Autorska pracownia architekta z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych oraz firm – staramy się, aby porady architekta stanowiły podstawę do zrealizowania w pełni satysfakcjonującego przedsięwzięcia.

mgr inż architekt Wojciech Sarnowiak  tel. 501 524 913

20cc0086649840608f5012fe38807844